- Panel Stainless Steel
- Panel straight Edge
- Enamelled Pan Support
- Ignition Piezoelectric
- Ø90 mm Brass Burner
- Plastic Knob
- Safety Device : N/A
- Frontal Control
| Standard Warranty (Year) | 1 year |
|---|---|
| Type | Table Top |
| Hob Burner Configuration | 2 Gas |
| Front Left Zone | 3000 W |
| Front Right Zone | 3000 W |
| Feature(s) | Panel Stainless Steel, |
| Packaging Type | Carton Box |
| Packed Dimension (H x W x D) | 15 x 71 x 31 cm |
| Cutout Dimension (W x D) | N/A |
| Net Weight/ Gross Weight (± 4 kg) | 5.1 / 5.8kg |
| Voltage/Frequency | N/A |




